Nasza Szkoła bierze udział w akcji MEN „Razem na Święta”. Celem inicjatywy jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym oraz budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu wspólnie ze swoimi opiekunkami przygotują karty świąteczne, które zostaną przesłane bliskim z ich rodzin.

Uczniowie oddziałów 0a&0b wspólnie z wychowawczyniami przygotują smakowite pierniczki dla rodziców.

Zachęcamy uczniów do niesienia pomocy innym nie tylko w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie. Zależy nam jednocześnie na budowaniu wspólnot i umacnianiu więzi międzypokoleniowych oraz kształtowaniu poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.

SU&SKW