Copyright 2022 - Custom text here

W Dniu Świętego Walentego

Każdy uczuciem obdarowuje każdego.

My Wam ślemy – 1000 buziaków,

100 wesołych pluszaków,

10 gwiazdek z nieba i wszystkiego ,

czego Wam tylko potrzeba.

Samorząd Uczniowski PSP w Mniszku

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, nie tylko w kwestii nauki. Prowadzona od października do grudnia akcja charytatywnej zbiórki nakrętek oraz puszek kolejny raz przynosi budujące efekty i motywuje do jeszcze większego zaangażowania.

Pomoc z naszej strony za pośrednictwem Pana Ryszarda Grduka- strażaka OSP Orońsko, dotarła do Krzysia Czupryna -pięcioletniego radomianina, chorego na Epidermolysis Bullosę. Jest to rzadka choroba genetyczna, która powoduje pękanie, defragmentację, tworzenie się pęcherzy i ran na skórze. Sprawia, że niemal każda czynność wiąże się z cierpieniem. Krzyś potrzebuje specjalistycznych opatrunków, bandaży, na ten cel rodzice Krzysia zbierają środki finansowe, m. in. ze sprzedaży nakrętek.

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy przyczynić się w jakiejś części do wsparcia tego celu. Krzysiu, życzymy Ci samych bezbolesnych i beztroskich chwil!

Wszystkim uczniom, a także pracownikom szkoły, którzy włączyli się w naszą akcję serdecznie DZIĘKUJEMY-

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunkami.

   Wiele radości i  mnóstwa wymarzonych prezentów dla dyrekcji Lidii Gomuły, wicedyrektor Beaty Stanik, uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników PSP w Mniszku życzy Samorząd Uczniowski.