Miło nam poinformować, że nasza szkoła zdobyła Certyfikat Jakości Kształcenia w programie Insta.Ling. Jest to forma wyróżnienia za wdrażanie innowacyjnych technologii w nauczaniu języków obcych i optymalizacji nauki słownictwa.

Insta.Ling to bezpłatny program do skutecznej nauki nowych słówek, który pozwala nauczycielom kontrolować systematyczność pracy ucznia i śledzić jego postępy w nauce. Uczniowie w łatwy i przyjemny sposób (bo z pomocą własnego komputera lub telefonu komórkowego) przyswajają i utrwalają słownictwo przydzielone wcześniej przez nauczyciela. Praca z programem mobilizuje uczniów do codziennej pracy, a jak wiemy, systematyczność przynosi najlepsze efekty.

Wysiłek i systematyczna praca nauczycieli i uczniów zaowocowała otrzymaniem certyfikatu w XV edycji programu.

Nauczyciele języka angielskiego Pani Martyna Minda i Pani Ewa Zjawińska dziękują swoim uczniom za pracę z programem w semestrze zimowym.