Szanowni Państwo,

Na podstawie rekomendacji MEN w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach europejskich przypadkami zachorowań na koronawirusa proszę o:
1. Nieprzysyłanie do szkoły dzieci chorych, przeziębionych,
2. Jeśli dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne – bezzwłoczne powiadomienie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomiu (tel.(48) 345-15-89 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Telefon alarmowy czynny po godzinach pracy oraz w dni ustawowo wolne od pracy 690-122-050 lub 508 526 676  (proszę dzwonić tylko w nagłych wypadkach)

Adresy powiatowych i wojewódzkich stacji sanitarno - epidemiologicznych

Całodobowa infolinia NFZ o koronawirusie (Infolinia działa całodobowo, siedem dni w tygodniu) 800 190 590

Pragniemy poinformować Państwa, że w związku z rozprzestrzenianiem się w Europie koronawirusa, nasza szkoła postępuje wg komunikatów, wskazań i zaleceń rządowych oraz Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie prawidłowego sposobu postępowania w sytuacji zagrożenia. Informacje GIS:https://gis.gov.pl/

Lidia Gomuła