Czy słyszałeś w okolicy, że jest Dzień Spódnicy?

Odkryj łydkę, pokaż nogi wszak to pomysł jest niedrogi!

Zastąp swą spódnicą spodnie i wyglądaj dzisiaj modnie!

W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Spódnicy. Moda na uczczenie tej części damskiej garderoby przywędrowała do nas zza oceanu. W tym dniu spodnie ustąpiły miejsca bardziej kobiecej części garderoby. Na korytarzach naszej szkoły pojawiły się spódnice kwieciste, spódnice falbaniaste, w kropki, w kratkę oraz obowiązkowo spódniczki mini. Chłopcy z chęcią i humorem dołączyli do wspólnej zabawy i paradowali po szkolnych korytarzach w spódnicach. Do zabawy włączyli się też niektórzy wychowawcy. Z okazji Dnia Spódnicy Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najbardziej spódnicowo zgraną klasę.

Najbardziej zgranymi klasami okazały się klasy 5, 6, 7a, 8a i 8b.

Konkurencję przeprowadził Samorząd Uczniowski pod opieką opiekunek p. Agnieszki Kality i Ewa Zjawińskiej.

Opracowała:

Ewa Zjawińska