Prowadzona akcja charytatywnej zbiórki nakrętek kolejny raz przynosi budujące efekty i motywuje do jeszcze większego zaangażowania.

Pomoc z naszej strony dotarła do Krzysia Czupryna, chorego na Epidermolysis Bullosę. Jest to rzadka choroba genetyczna, która powoduje pękanie, defragmentację, tworzenie się pęcherzy i ran na skórze. Sprawia, że niemal każda czynność wiąże się z cierpieniem. Krzyś potrzebuje specjalistycznych opatrunków, bandaży, na ten cel rodzice Krzysia zbierają środki finansowe, m. in. ze sprzedaży nakrętek.

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy przyczynić się w jakiejś części do wsparcia tego celu. Krzysiu, życzymy Ci samych bezbolesnych i beztroskich chwil!

Wszystkim uczniom, a także pracownikom szkoły, którzy włączyli się w naszą akcję serdecznie DZIĘKUJEMY-

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunkami.