Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7a MAGDALENA SZATAN, zajęła II miejsce w międzyszkolnym konkursie zorganizowanym przez XIII Liceum Ogólnokształcące  im. Polskich Noblistów w Radomiu.

W zmaganiach pisarskich wzięło udział wielu młodych ludzi, uczniów klas 7 i 8  szkół podstawowych z Radomia oraz powiatu. Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania zaczynającego się od słów: „Once upon a time my life haschangedcompletelybecause of my meeting with….”

Celem konkursu jest promocja twórczości uczniów starszych klas szkół podstawowych opatrzona nazwiskiem najpopularniejszego angielskiego poety, aktora, dramatopisarza tworzącego na przełomie XVI i XVII – wieku, w Elżbietańskiej Anglii, W. Shakespaera.

Zachęcamy do lektury opowiadania