W oddziałach przedszkolnych został zrealizowany kolejny moduł w ramach projektu czytelniczego ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury” pt.  ,,Misiowy bajarz". Stworzyliśmy  książeczkę. Do jej napisania wykorzystaliśmy karty przygotowane przez panią Karolinę Ząbczyk. Misiową książeczkę napisaliśmy i zilustrowaliśmy z wykorzystaniem metody storyline. Podstawę zajęć prowadzonych tą metodą stanowi fabuła, czyli historyjka. Jest ona wstępem i pretekstem do właściwych zajęć. Z nią związana jest najważniejsza: aktywność dzieci. Przez kilka kolejnych dni dzieci poznawały fragmenty historyjki. Po każdym wysłuchanym epizodzie odbyła się rozmowa prowadzona w oparciu o przygotowane przez nauczyciela pytania. Podsumowaniem była aktywność dzieci czyli zadania praktyczne. Potem wymyśliliśmy własne opowiadanie. Dzieci z pomocą nauczyciela układały zdania, które następnie ilustrowały. Każde dziecko zilustrowało jedno zdanie. Tak powstał ,,Misiowy bajarz”.