Celem wycieczki było doskonalenie i rozwijanie sprawności ruchowej dzieci oraz integracja klas poprzez świetną wspólną zabawę. Dzieci zjeżdżały ze zjeżdżalni oraz toru saneczkowego, skakały na trampolinach, ćwiczyły umiejętności wspinaczkowe na konstrukcjach z lin czy klockach z miękkiej gąbki. Wspaniale bawiły się w basenach z kolorowymi piłkami, różnorakich siatkowych tunelach. Mogły również poskakać na dużych gumowych piłkach, pojeździć na samochodzikach – bujakach czy stoczyć bezpieczną bitwę, korzystając ze strefy armatek pneumatycznych. Dwugodzinny pobyt w HulaParku zapewnił dzieciom mnóstwo radości i wspaniałe przeżycia. Tę niezwykłą przygodę w trzypoziomowej sali zabaw uczniowie z pewnością zapamiętają na długo.

Kierownik wycieczki

Agata Seta