30 listopada przebiegał w naszej szkole pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Już od samego rana, klasy naszych najmłodszych uczniów zamieniły się w miejsce czarów i magii.

Samorząd Uczniowski wraz z uczniami z klasy 6B, pod opieką p. Kamili Michałowskiej i p. MałgorzatyDuchnik, zorganizował dla oddziału 0 i klas I-III wróżby. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował nazwę zawodów przyszłości. Odbyła się również wróżba z butami, dzięki której mogliśmy się dowiedzieć, kto z uczestników zabawy najszybciej wejdzie w związek małżeński. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Dużym zainteresowaniem wśród wszystkich uczniów cieszyło się malowanie twarzy podczas przerw międzylekcyjnych.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami