Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli: księdza Łukasza Gospodarczyka, p. MałgorzatęDrab, p.Kamilę Michałowską oraz p. Annę Bursę. Nie inaczej było w tym roku, 22 grudnia 2022 r. o godzinie 11.00 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się: Pani Dyrektor Lidia Gomuła, Pani Wicedyrektor Beata Stanik, ksiądz Proboszcz Adam Kuc, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice, aby obejrzeć bożonarodzeniowe przedstawienie.

Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zaś zdolni aktorzy i wokaliści z klasy 4, 6a i 8a. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt. Po występie zabrała głos Pani Dyrektor Lidia Gomuła, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Ponownie jasełka będą prezentowane w kościele parafialnym w dniu 6 stycznia w uroczystość Trzech Króli po Mszy świętej o godzinie 11.00.