17 marca odbył się międzyszkolny turniej piłki nożnej klas I-III. Gospodarzem był ZSP w Sławnie. Do rywalizacji przystąpiło cztery drużyny - PSP Wolanów, PSP Bieniędzice, ZSP Sławno i PSP Mniszek. Gra toczyła się systemem każdy z każdym. Podczas turnieju nie zabrakło pięknych bramek, składnych akcji, a przede wszystkim zasady gry fair play. Zawodnicy wkładali w grę całe swoje serce. Wśród wszystkich uczestników było widać dużo radości, energii i pozytywnych emocji. Zwycięzcą całego turnieju została nasza szkoła, która wygrała wszystkie mecze i pokonała wszystkie drużyny. Na zakończenie turnieju Pan Dyrektor Dariusz Myśliwiec wręczył puchary i dyplomy. Wszystkim uczestnikom pogratulował zaciętej rywalizacji.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: PSP w Mniszku

Skład drużyny:  Laura Bisińska, Adam Drabik, Aleksander Godziński, Patryk Kosowski, Wojciech Kwietniewski, Jan Mrozowski, Maksymilian Włodarski

II miejsce: PSP w Wolanowie
III miejsce: PSP w Bieniędzicach