Nasi uczniowie z klas II i III wzięli udział w turnieju piłki nożnej o Puchar Starosty. Gospodarzem zawodów była Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny - PSP Wolanów, PSP Bieniędzice i PSP Mniszek.

Gra toczyła się systemem każdy z każdym.

Podczas turnieju zawodnicy wkładali w grę całe swoje serce. Wśród wszystkich uczestników było widać dużo radości, energii i pozytywnych emocji. Zwycięzcą całego turnieju została nasza szkoła, która wygrała obydwa mecze. Wszyscy uczniowie otrzymali, w pełni zasłużone, złote medale, a dodatkowe wyróżnienie, w postaci statuetki najlepszego strzelca trafiło do Adama Drabika z klasy III. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Wyniki rozegranych meczów:

PSP Wolanów – PSP Bieniędzice 5:2

PSP Mniszek - PSP Wolanów 8:1

PSP Mniszek - – PSP Bieniędzice 12:0

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: PSP w Mniszku

II miejsce: PSP w Wolanowie
III miejsce: PSP w Bieniędzicach

Naszą szkołę reprezentowali:

Laura Bisińska, Adam Drabik, Aleksander Godziński, Patryk Kosowski, Wojciech Kwietniewski, Jan Mrozowski, Maksymilian Włodarski