Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 rozpoczęliśmy mszą świętą, którą odprawił ks. Łukasz Gospodarczyk. Następnie wszyscy przeszli do szkoły, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Na początku wprowadzono sztandar i odśpiewano hymn państwowy. Po przywitaniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, rodziców oraz uczniów absolwenci zatańczyli poloneza. Następnie głos zabrała Dyrektor Lidia Gomuła, która podsumowała kończący się rok szkolny, wręczyła nagrody za wysokie wyniki w nauce oraz sukcesy osiągnięte w konkursach. Całemu Gronu Pedagogicznemu podziękowała za czas efektywnej i rzetelnej pracy, a rodzicom za aktywny udział w życiu szkoły. Podczas uroczystości pożegnaliśmy dwie nauczycielki: Lidię Poprawską i Renatę Skrzek  oraz dwie panie z obsługi: Mirosławę Skrzek i Bogumiłę Żmudę odchodzące na zasłużoną emeryturę. Podziękowania i życzenia dla pań złożyła pani Dyrektor oraz Przewodnicząca Rada Rodziców pani Iwona Sawicka, która pogratulowałateż uczniom sukcesów, życzyła udanych oraz bezpiecznych wakacji, a nauczycielom podziękowała za całoroczny trud wychowywania i nauczania. Gratulacje i życzenia dla całej społeczności szkolnej złożyła również przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego. Na zakończenie uczniowie odebrali stypendium za wysokie wyniki w nauce, a uczennice z klas 6 i 8 zaprezentowały układ taneczny.

Po spotkaniu ogólnym uczniowie udali się do sal na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami.