W  10 listopada  naszą szkołę odwiedziła pisarka p. Eliza Mikulska. Odbyły się warsztaty dotyczące uczuć i empatii, podczas których uczestnicy poznali również fragmenty książki "Zaczarowana pani bibliotekarka” oraz "Otwliczanie".  Powieść przenosi czytelników do świata biblioteki i książek oraz porusza współczesne ważne tematy.
Autorka opowiadała o początkach swojego pisarstwa, o czerpaniu inspiracji i pomysłach literackich P. Eliza Mikulska dzieli się z odbiorcami własnymi przemyśleniami i odpowiedziami na pytania dotyczące pisania na swoim kanale na YouTube.
W zajęciach wzięli udział uczniowie klas 0-VIII. Po spotkaniu uczestnicy mogli zadawać pytania naszemu gościowi, a p. E. Mikulska składała autografy w swojej książce.

Bibliotekarze:
Kalita, M. Minda