Dnia 28 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie klas siódmych i ósmych z Panią Wójt. Spotkanie zostało zrealizowane w ramach zajęć z doradztwa zawodowego. Pani Ewa opowiedziała nam o swoim wykształceniu oraz ścieżce kariery zawodowej.  Zwróciła również uwagę  na  marzenia, pasje i niepoddawanie się w dążeniu do celu.  Zdradziła, co skłoniło Ją do podjęcia tej pracy i kim chciała zostać jako mała dziewczynka. Uczniowie byli bardzo zainteresowani historią naszego gościa. Mamy nadzieję, że był to czas produktywny, który znacząco wpłynie na motywację do dalszej pracy i wytężonej nauki.
Ciekawostka: Pani Wójt od zawsze lubiła matematykę, skok wzwyż nie należał jednak do Jej ulubionych aktywności.