W piątek 15 marca 2024 r., z inicjatywy pani Agaty Sety, w ramach cyklu spotkań z ciekawym człowiekiem, gościł u nas pan Paweł Mosiołek - wokalista, muzyk, tekściarz, kompozytor pochodzący z Radomia. Jego najbardziej znanym utworem, który pojawia się w różnych rozgłośniach radiowych jest numer „Nie dla czasu”. Pan Paweł jest laureatem programu Szansa na sukces. Wziął udział w przesłuchaniach The Voice Of Poland. Zakwalifikował się do programu O!Polskie Przeboje, pretendując do debiutów w Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Wizyta rozpoczęła się spotkaniem z uczniami klasy trzeciej, realizującej innowację pedagogiczną pod hasłem „Kim będę”. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak przebiegała kariera muzyczna piosenkarza. Padło mnóstwo pytań m.in. o plany na najbliższą przyszłość, wspomnienia z pierwszego występu oraz marzenia z dzieciństwa.

Tego dnia odbywał się też w szkole Koncert Wiosenny, na który zaprosiliśmy społeczność lokalną.
Przed zgromadzoną publicznością miały okazję zaprezentować swój talent młode wokalistki ze szkoły: Lena Mazurkiewicz, Luiza Smagowska, Zofia Seredyn, Natalia Siekańska, Zofia Grduk, Klaudia Kornet oraz gość specjalny tj. pan Paweł Mosiołek.

Na zakończenie miłego spotkania artysta zaprosił całą salę do wspólnego śpiewu piosenki „Nie dla czasu”. Miejsce miała też sesja zdjęciowa z artystą, a wszyscy zainteresowani otrzymali autografy.

Opracowała: Lidia Gomuła