18 marca 2024 szkolne koło teatralne, miało przyjemność reprezentować naszą szkołę na XVII spotkaniu teatralnym w PSP im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie. Hasłem tegorocznego spotkania było „Wznieś serce nad zło”. Specjalnie na tę okazję koło teatralne przygotowało scenariusz przedstawienia „Romeo i Julia”, w którym aktorzy przenieśli publiczność w czasy dalekiej przyszłości i w futurystycznym występie zaprezentowali rozważania na temat współczesnego pojmowania wartości i kwestii takich jak szacunek, rozumienie drugiego człowieka czy kwestię pojmowania przyjaźni i miłości rodzinnej. Spektakl nagrodzony został gromkimi brawami i uznaniem ze strony organizatorów. Raz jeszcze dziękujemy PSP im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie  za zaproszenie i możliwość pokazania się w premierowym przedstawieniu, które już w kwietniu 2024 roku będzie walczyło o nagrodę w V Młodzieżowym Przeglądzie Teatralnym organizowanym pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Radomskiego i Prezydenta Miasta Radomia. Trzymajcie kciuki.