W czwartek dnia 23.05.2024 roku w oddziale przedszkolnym Publicznej Szkoły Podstawowej w Mniszku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy oraz zbliżającego się Dnia Taty.

Ten dzień to szczególne wydarzenie w życiu dzieci, w sposób wyjątkowy okazały swoją wdzięczność i miłość do rodziców. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym przedszkolaków. Dzieci zabrały rodziców na wiosenną łąkę. Przebrane za kwiaty i trawy zaprezentowały wiersze, piosenki, taniec oraz życzenia dla rodziców. Występom dzieci towarzyszyły gromkie brawa, śmiech i zachwyt zgromadzonych licznie Mam i Tatusiów.

Po części artystycznej dzieci obdarowały swoich zaproszonych gości własnoręcznie wykonanymi prezentami. Uroczyste wydarzenie zakończyło się  słodkim poczęstunkiem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zorganizowanie poczęstunku i życzymy dużo radości z chwil spędzonych ze swoimi pociechami.
Mamy nadzieję, że uroczystość Dnia Mamy i Taty pozostanie na długo w pamięci wyjątkowych Gości. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie.

Opracowała: Barbara Panek