Biologia jest niezwykle fascynującym przedmiotem, szczególnie biorąc pod uwagę anatomię i zdrowie człowieka. Temat powszechny znany aczkolwiek cały czas dowiadujemy się coraz nowych rzeczy. Zgłębianie wiedzy o człowieku zainteresowało uczniów, którzy przystąpili do Konkursu online "Anatomia i zdrowie człowieka" organizowanego przez 12 Liceum Ogólnokształcące w Radomiu. W konkursie wzięło udział kilkaset uczniów z klas siódmych i ósmych szkół podstawowych. Spośród siedmiorga uczniów z naszej szkoły – Zofia Grduk została laureatem konkursu i odebrała nagrodę na Gali rozdania nagród w 12 Liceum Ogólnokształcącym w Radomiu.

Serdecznie gratulujemy Zosi i życzymy kolejnych sukcesów a także zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Opracowała Agnieszka Nasiadko