Copyright 2022 - Custom text here

Pobierz obrazki

Już 5 października rozpoczynamy drugą edycję bezpłatnych zajęć z elementami programowania.  

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w poniedziałki. Spotykamy się co tydzień, o tej samej godzinie przez 10 tygodni:
  • klasy 1-3, godz. 17:00 - 18:00;
  • klasy 4-6, godz. 18:15 - 19:15.

Zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza, dzięki któremu wszystkim, którzy zostawią nam kontakt do siebie, będziemy przypominać o nadchodzących warsztatach, a także przesyłać materiały potrzebne do zajęć.
👉👉👉 Formularz
 
Jak dołączyć? Wystarczy, że dołączysz bezpośrednio do transmisji Live na Facebooku:
👉👉👉 Dołącz do transmisji LIVE!

Nie musisz specjalnie zakładać konta na Facebooku, żeby Twoje dziecko mogło wziąć udział w zajęciach – relacja z warsztatów jest dostępna dla wszystkich. Bez logowania!
Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w tym spotkaniu, pamiętaj, że nagrania z warsztatów możesz odtworzyć - w dogodnym dla Ciebie czasie - na naszym kanale YouTube i na profilu KMP na Facebooku.

Jeśli wraz ze swoim dzieckiem brałeś udział w pierwszej edycji warsztatów KMP online i zastanawiasz się czy możesz do nas dołączyć jeszcze raz, to odpowiedź brzmi – oczywiście, że tak! Jeżeli chcesz przypomnieć sobie zagadnienia, o których mówiliśmy, wybierz tę samą grupę wiekową. Jeśli brałeś udział w warsztatach dla klas 1-3 i czujesz, że chcesz dowiedzieć się więcej, zapisz się na zajęcia dla klas 4-6.

Wszystkich uczestników, którzy w dalszym ciągu odczuwają niedosyt programistycznej wiedzy, zapraszamy na specjalne warsztaty w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania - #CodeWeek2020! Klub Młodego Programisty w tym roku po raz kolejny połączył siły z #CodeWeek, aby przygotować wyjątkowe warsztaty dla wszystkich – także online! Zapraszamy na nie przede wszystkim dzieci ze szkół podstawowych, ich rodziców i nauczycieli. Dołączcie do naszych wydarzeń i wspólnie z dziećmi uczcie się programowania i zgłaszajcie swoje inicjatywy na codeweek.eu!

Na koniec jeszcze nagroda dla wytrwałych - w najbliższym czasie planujemy nowe konkursy, w których czekać na Was będą super nagrody! 😍 Bądźcie czujni! Jak wziąć udział? Po prostu dołączcie do naszych warsztatów i czekajcie na zapowiedzi trenerów!

Więcej informacji:
https://klubmlodegoprogramisty.pl/
https://www.facebook.com/KlubMlodegoProgramistyPl

wydarzenie na FB: 
https://www.facebook.com/events/2682072988766749

 
Do zobaczenia!
Zespół Ministerstwa Cyfryzacji i NASK