Copyright 2021 - Custom text here

W bieżącym roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła przystąpiła do XV Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.

Insta.Ling to strona WWW do skutecznej nauki słówek wykorzystywana w naszej szkole, aby wspierać naukę języka angielskiego. InstaLing jest stroną do nauki i utrwalania słówek. Opiera się na systematycznej pracy ucznia, która zajmuje zaledwie kilka minut. Nauczyciel przydziela słówka, a uczniowie razem z InstaLing powtarzają je w wolnej chwili. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a InstaLing dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Program Insta.Ling dla Szkół daje nauczycielowi, uczniom i rodzicom bezpłatny dostęp do strony WWW w ramach programu szkolnego.

Z programem Instaling uczniowie klas 6, 7 i 8 uczą się języka angielskiego.

Pracę nad programem koordynują Pani Martyna Minda i Pani Ewa Zjawińska.

Więcej informacji na temat programu na stronie:  https://instaling.pl/