Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Mokra, śliska jezdnia, pokryta liśćmi, mgła, częste opady deszczu oraz szybko zapadający zmrok utrudniają widoczność oraz poruszanie się. Dlatego tak ważne jest, aby piesi oraz rowerzyści nosili odblaski. Dzieciom bardzo podobało się spotkanie. W ramach wdzięczności zaśpiewały piosenkę „Znaki drogowe”, zaś Pani dyrektor wręczyła naszemu gościowi podziękowanie. Wszystkie dzieci otrzymały podarunki w postaci odblaskowych kamizelek, breloczków oraz smyczy. Już następnego dnia wszystkie pierwszaki przyszły do szkoły „bardziej widoczne”.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi WORD w Radomiu, Panu Marcinowi Ciężkowskiemu za możliwość zorganizowana tak cennej lekcji dla naszych uczniów.

Izabela Żurek

Kamila Kiljanek