Copyright 2024 - Custom text here

Plastikowe nakrętki w naszej szkole zbieramy...

Krzysia „motylka” wspieramy…

  

Już kolejny raz pod opieką pani Jadwigi Bednarek i pani Kamili Michałowskiej uczniowie z naszej szkoły wzięli udział z zbiórce plastikowych nakrętek na rzecz małego Krzysia Czupryna zmagającego się z rzadką i niezwykle ciężka chorobą EB (pęcherzowe oddzielanie się naskórka). Jego skóra jest tak delikatna, jak skrzydło motyla… Rani go dotyk, ubranka, nawet jedzenie… i cały czas potrzebuje kosztownych, specjalistycznych opatrunków.

Zbiórka plastikowych nakrętek po wodzie, sokach, płynach i szamponach odbyła się w szkole 15 maja 2023 roku. Zebraliśmy ich dużą ilość, gdyż zawsze akcja ta cieszy się ogromnym zaangażowaniem całej społeczności szkolnej. Uczniowie oprócz możliwości pomagania, ochrony środowiska mieli także możliwość otrzymania dodatnich punktów z zachowania.

Wszystkim dziękujemy za tak piękną i udana akcję!