Copyright 2024 - Custom text here

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji i obfitował w różne atrakcje. Tego dnia, w naszej szkole dominował kolor żółty (kolor optymizmu i radości). 
Atrakcją naszego święta była Skrzynka Życzliwości, za pośrednictwem której uczniowie mogli przesłać pozdrowienia i życzenia do wybranych osób.  W dniu życzliwości i pozdrowień, uczennice z samorządu szkolnego dostarczyły kartki do adresatów. Liściki sprawiały wiele uśmiechu i radości uczniom i nauczycielom. Uczniowie z oddziału przedszkolnego wykonywali prace plastyczne związane z życzliwością.
Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

Bądźmy życzliwi na co dzień!

Samorząd Uczniowski