W dniu 9 lutego 2021 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Celem popołudniowego spotkania było zapoznanie rodziców zainteresowanych zapisaniem swoich pociech do oddziału przedszkolnego z naszą ofertą oraz pokazanie samym maluchom, jak wiele ciekawych zajęć i zabaw jesteśmy w stanie im zaoferować w kolorowym, czystym i przyjaznym otoczeniu. Dzieci korzystały z licznie przygotowanych atrakcji: oglądały i bawiły się zabawkami przedszkolnymi, wykonywały pracę plastyczną, korzystały z tablicy multimedialnej, uczestniczyły w zajęciach sportowych i językowych, a wszystko odbywało się z zachowaniem aktualnie obowiązującego reżimu sanitarnego. Rodzice, podczas rozmowy z Dyrekcją, mogli zapoznać się ze szczegółami rekrutacji i uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania.

Na zakończenie kandydaci na przedszkolaka na pamiątkę dostali wypełnione helem baloniki i słodką niespodziankę.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców – był to mile spędzony czas.