Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów.Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. W tym roku w  świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy 4,5a i 5b oraz uczeń z kl.7, którzy zaprezentowali  przedstawienie 20 grudnia 2019 roku społeczności szkolnej i rodzicom.

Jasełka przygotowały p. Małgorzata Drab i p. Anna Bursa,  przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat.Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt. Po występie zabrała głos pani Dyrektor Lidia Gomuła, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia.