Dnia 21 stycznia odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Święta Babcii Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Dzieci z  klasy „0” przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wręczyły również swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Trzecioklasiści przygotowali przyjęcie dla gości 22 stycznia. Uczcili swe kochane Babcie i Dziadków wierszami, piosenkami i tańcem ludowym - oberkiem. Pragnęli w ten sposób przenieść zaproszonych seniorów w czas ich młodzieńczych lat, gdy oberek królował na zabawach tanecznych. Po części artystycznej wnuki wręczyły Babciom i Dziadkom samodzielnie wykonane upominki, a słodki poczęstunek przygotowali rodzice uczniów. Wspólnie spędzone chwile będą z pewnością miłym wspomnieniem.