W naszej grupie świętowaliśmy Dzień Chłopaka na sportowo. Wybraliśmy się na boisko „Orlik”. Nasi chłopcy uwielbiają zabawy piłkami, kochają skoki, biegi i różne ćwiczenia fizyczne. My dziewczynki małe i duże życzyłyśmy im dużo uśmiechu, radości i wspaniałych przyjaciół. Rodzicom dziękujemy za wspaniałe prezenty i słodkości dla wszystkich dzieci.

W tym dniu odwiedzili nas  policjanci  z Posterunku Policji w Wolanowie, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz przybliżyli dzieciom specyfikę pracy policjanta. Największą jednak atrakcją był samochód policyjny, który zaparkował obok boiska. Dzieci miały okazję wsiąść i obejrzeć radiowóz. Najwięcej radości wzbudzało włączanie sygnałów alarmowych. To był dzień, który na długo pozostanie w pamięci dzieci.