Jak co roku we wrześniu uczniowie wybierają swoich przedstawicieli, którzy tworzą Radę Samorządu Uczniowskiego oraz współpracujących z nią nauczycieli – Opiekunów.W tygodniowej kampanii wyborczej, która odbyła się w dniach 8 – 15 września wzięło udział 6  uczennic – kandydatek do Rady Samorządu Uczniowskiego z klas IV – VIII.Były plakaty, ulotki, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory w piątek 16 września. Komitet wyborczy złożony z dwóch uczennic z klasy VIII a i ustępujących Opiekunów zebrał głosy. Po ich skrupulatnym przeliczeniu wyłoniono skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023:

Olga Dolega klasa VIII a - przewodnicząca

Kinga Siara  klasa VIII a - zastępca przewodniczącej

Patrycja Śmiałek - klasa VI a - sekretarz

Nikola Wasik   klasa VI a - skarbnik

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Uczniowie wybrali również Opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Największą liczbę głosów zdobyli:  p. Kamila Michałowska, p. Małgorzata Duchnik, p. Agata Ostrowska. Gratulujemy!

Ewa Zjawińska

Agnieszka Kalita