Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Samorząd Uczniowski również złożył życzenia oraz obdarował wszystkich pysznymi babeczkami. Serdeczne życzenia przekazała także przewodnicząca Rady Rodziców Pani Iwona Sawicka.

Następnie głos zabrała Pani dyrektor Lidia Gomuła, która podziękowała uczniom za zorganizowanie akademii oraz nauczycielom odpowiedzialnym za jej przygotowanie. Złożyła wszystkim pracownikom szkoły życzenia i podziękowania za dotychczasową pracę. Uroczystość została zakończona wręczeniem nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi Nagród Dyrektora oraz obdarowaniem przez Radę Rodziców smacznym tortem.

Agnieszka Kalita

Ewa Zjawińska