7 października w naszej szkole obchodziliśmy XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dzień ten miał na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, a później sprawdzenia się w jej znajomości. Już od rana Komisje Egzaminacyjne sprawdzały wiedzę z tego zakresu wśród nauczycieli. Oczywiście nikogo nie udało się zaskoczyć, a wszyscy pytani odpowiadali bezbłędnie. Wszystkim przystępującym do egzaminu dorosłym udało się zdobyć zaszczytny tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia, Certyfikat i Medal. Później swoją wiedzę sprawdzali uczniowie. Im również - w większości - udało się go zdać. Uczniowie ci, również otrzymali tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia, Certyfikat i Medal.

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów podczas dalszego zgłębiania tajników matematycznych.

Dorota Woźniak

Lidia Poprawska