O święcie tej postaci nie zapomniały  dzieci z naszego oddziału przedszkolnego. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wykonywały prace plastyczne – rysunki kolorowych misiów.W dniu tym przyszli do szkoły rodzice i dziadowie.Dzieci specjalnie dla nich zaprezentowały inscenizację pt. „Bajka o misiu, niezłym rozbójnisiu”.W leśnej scenografii pojawiły się  zwierzęta, które razem z misiem śpiewały i tańczyły. Największą atrakcją okazały się jednak być „misiowe zawody”, w których dzieci podzielone na dwie drużyny musiały pokonać tor przeszkód.Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe odznaki oraz słodkie upominki.Na zakończenie mogły także zrobić sobie zdjęcie w fotobudce.
Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi zabawkami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.