Organizatorami konkursu był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. W Jury, które oceniało występy młodych artystów zasiedli: Pani Dyrektor Lidia Gomuła, Pani Wicedyrektor Beata Stanik, Pani Anna Bursa, Pani Joanna Zawadzka i Pan Karol Tarnowski.

Wszyscy uczestnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, prezentując artystyczne uzdolnienia na wysokim poziomie. Mogliśmy podziwiać m.in. śpiew, taniec, grę na gitarze, malarstwo, układanie kostki Rubika,pokaz akrobatyczny oraz piłkarski, skoki przez przeszkody. Jurorzy nie mieli łatwego zadania.

Wyniki w kategorii 1 (uczniowie oddziału 0 i klas I-III)

1 miejsce - Aleksander Godziński (pokaz piłkarski)
2 miejsce - Nina Wasik (akrobatyka)
2 miejsce - Tatiana Giezgała (śpiew)
3 miejsce - Adam Adamkiewicz (malarstwo)

Wyniki w kategorii 2 (uczniowie klas IV-VIII)

1 miejsce Zofia Seredyn (gra na gitarze i śpiew)
2 miejsce Marcin Defiński(układanie kostki Rubika)
3 miejsce Klaudia Kornet (gra na gitarze i śpiew)

Każdy uczestnik konkursu dostał pamiątkowy dyplom za udział. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zaprezentowaliście się wspaniale! Wszystkim życzymy dalszych sukcesów.

Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.

Opracowała: Kamila Michałowska