W czwartek, 1. czerwca br. w Publicznej Szkole Podstawowej w Mniszku odbył się, z okazji Dnia Dziecka, Piknik Rodzinny. Była to impreza z wieloma atrakcjami przeznaczona przede wszystkim dla dzieci, jednocześnie sprzyjająca zacieśnianiu więzi emocjonalnej między rodzicami a ich pociechami. Pogoda dopisywała, więc zabawa miała iście słoneczny nastrój, podobnie jak wszyscy uczestnicy imprezy. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: była gra terenowa, kalambury – uczniowie kontra nauczyciele, loteria fantowa, pokaz talentów uczniów PSP w Mniszku, „dmuchaniec – zjeżdżalnia”, kawiarenka, grill, gofry i wata cukrowa. Przygotowano stoiska, przy których można było modelować z balonów, malować na folii lub pomalować twarz. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się wóz strażacki, wóz policyjny oraz możliwość założenia alkogogli i narkogogli dla lepszego zrozumienia wpływu substancji psychoaktywnych na refleks i równowagę.

Dyrekcja i społeczność szkolna serdecznie dziękuje Rodzicom za nieocenioną współpracę i aktywność w organizacji Pikniku Rodzinnego dla przyjemności i niezwykłej radości Naszych Dzieci.

Podziękowania składamy GCKiB w Wolanowie, OSP w Mniszku, Policji z Posterunku w Wolanowie za udział i pomoc w realizacji przedsięwzięcia oraz pani Małgorzacie Żak z SP ZOZ Wolanów za obecność i czuwanie nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników zabawy.

Piknik Rodzinny w naszej szkole był niezwykle udany także dzięki Darczyńcom:

• Zakład Mleczarski FIGAND
  • Wytwórnia wód źródlanych i napojów PIERROT