Przenieśmy się choć na chwilę w krainę baśni…

1 czerwca 2023 w trakcie festynu z okazji Dnia Dziecka społeczność naszej szkoły oraz wszyscy zebrani goście mogli obejrzeć przedstawienie „Cinderella” czyli „Kopciuszek” przygotowane przez uczniów klasy IV w ramach innowacji pedagogicznej READING IS MY SUPERPOWER.

Czwartoklasiści dołożyli wszelkich starań aby przedstawienie wzbudziło duże zainteresowanie, a entuzjazm publiczności świadczył o świetnej znajomości języka angielskiego. Uczniowie swoim występem udowodnili, że zabawa w teatr jest świetnym sposobem nauki języków obcych oraz, że z największą przyjemnością uczy się języka obcego dobrze się przy tym bawiąc. Takie połączenie przy nauce języków obcych daje bardzo dobre rezultaty, co można było zobaczyć na deskach szkolnej sceny.

Młodzi aktorzy:

CINDERELLA – KOPCIUSZEK – Luiza Smagowska

MACOCHA – Lena Mazurkiewicz

SIOSTRY – Martyna Kraszewska, Zuzanna Gajewska

OJCIEC – Bartłomiej Owczarek

KSIĄŻĘ – Miłosz Drabik

KRÓL – Piotr Sobieraj

DORĘCZYCIEL – Filip Niewola

BĘBNIARZ – Miłosz Wójcik

WRÓŻKA – Barbara Wójcik

NARRATORZY: Marcin Defiński, Gabriel Florczak, Zuzanna Jankowska, Piotr Kołacz, Marcel Mazurkiewicz, Mateusz Oracz, Wojciech Podkowiński, Wiktor Sadownik, Maja Sadowska, Natalia Siekańska.

Wszystkim aktorom gratulujemy zaangażowania i czekamy na kolejne przedstawienia w języku angielskim smile

Opracowała: Ewa Zjawińska