Uczniowie poprzez program artystyczny wyrazili swoje podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Uczniowie w zabawny sposób zaprezentowali obraz najlepszego nauczyciela. Nie zabrakło też układu tanecznego  w wykonaniu naszych uczniów. Za tę część akademii odpowiedzialne były panie Ewa Zjawińska oraz Agnieszka Kalita.

Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci. Szczególne podziękowania skierowała w stronę grona pedagogicznego Pani Dyrektor, Lidia Gomuła , życząc jednocześnie  satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela.

Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!