We wtorek, 21 listopada br. uczniowie klasy V wzięli udział w warsztatach krawieckich. Zajęcia poprowadziła pani Zuzanna Wójcik, prywatnie mama jednej z uczennic. Spotkanie rozpoczęło się od kilku interesujących informacji na temat tkanin, ściegów i narzędzi pracy krawca, łącznie z zaprezentowaniem nowoczesnej maszyny do szycia.  Pani Zuzanna Wójcik przybyła na warsztaty z mnóstwem tkanin, nici, igieł i ozdobnych dodatków, które przekazała dzieciom do wykonania zadania.

Z ogromnym zaangażowaniem i zadowoleniem, grupa przeszła do zadania praktycznego – wykonania etui na telefon. Nasz Gość przybliżał tajniki swojego zawodu z wyjątkową cierpliwością, dzieląc się jednocześnie swoją pasją i pomagając nabywać dzieciom nowe umiejętności.

Pani Zuzannie towarzyszyła nieoceniona „asystentka” – Oliwia Wójcik, która wiedzę i umiejętności krawieckie nabywała przyglądając się od najmłodszych lat pracy swojej mamy.

Składamy serdeczne podziękowanie Pani Zuzannie Wójcik, że tak chętnie i niemal natychmiast odpowiedziała na prośbę podzielenia się swoją pasją, wiedzą i umiejętnościami z uczniami naszej szkoły. Dziękujemy pięknie. 😊