• PSP Mniszek

  • PSP Mniszek

  • PSP Mniszek

  • PSP Mniszek

Copyright 2022 - Custom text here

Dnia 18.10.2019 r. odbyło się w naszej szkole ślubowanie klasy I. Na tę doniosłą uroczystość przybyło wielu zaproszonych gości. Uczniowie klasy I wystąpili najpierw w przygotowanym przedstawieniu.

Zatańczyli "Jesienną poleczkę", wyrecytowali pięknie wiersze i zaśpiewali kilka piosenek. Wypowiedzieli uroczyste słowa Ślubowania. Następnie pani dyrektor Lidia Gomuła pasowała każdego pierwszaka na ucznia PSP w Mniszku. Rozdane zostały legitymacje, pamiątkowe dyplomy, książki zakupione przez Radę Rodziców, jak również inne prezenty podarowane przez przybyłych gości. Uczniowie klasy I zapalili znicze i postawili kwiaty w miejscach pamięci patrona naszej szkoły. Następnie zasadzili wspólnie z rodzicami kwitnące krzewy w ogrodzie szkolnym. Na zakończenie uroczystości był poczęstunek dla gości i dzieci przygotowany przez rodziców.