Dnia 15.10.2019 r. w PSP W Mniszku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Lidii Gomuły, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły. Następnie przekazała głos uczniom.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas VA i VIA pod kierunkiem pań Agnieszki Kality i Ewy Zjawińskiej.

Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Na zakończenie akademii głos zabrała p. Dyrektor, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie, życzyła wielu sił i i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie oraz wręczyła piękne dyplomy.

Dekorację wykonała pani Anna Bursa.