Na początku października została przygotowana i wyeksponowana gazetka okolicznościowa, na której znalazły się informacje dotyczące święta oraz planowane działania.  W bibliotece pojawiła się półka z ciekawymi książkami dla dzieci i młodzieży, sama przez nich stworzona. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele z ochotą przystąpili do współpracy z biblioteką szkolną. Dzieci z  klas 0 -III robiły zakładki do książek. Uczniowie z klas IV - V przygotowywały plakat promujący czytanie książek, natomiast młodzież z klas VII- VIII robiła projekt okładki swojej ulubionej książki. Spośród zebranych pracy wyłoniliśmy zwycięzców. Wszystkie działania były możliwe dzięki wsparciu i zaangażowaniu wszystkich uczniów. Gorąco dziękujemy i mamy nadzieję, że z równym entuzjazmem przystąpimy do współpracy za rok.

LAUREACI:

Wiktoria Kacprzycka kl. 0