Z radością informujemy, że konkurs fotograficzny pt.” Moja okolica w obiektywie’’ został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było utrwalenie na fotografii unikalnego piękna przyrody lokalnej okolicy, a także promowanie lokalnego środowiska przyrodniczego.
Konkurs miał również na celu rozwijanie zainteresowania fotografią i przyrodą jako formą spędzania czasu wolnego. Fotografia ma zdolność angażowania, inspirowania twórców oraz rozbudzania ciekawości poznawczej. W każdym zdjęciu, które otrzymaliśmy kryje się nutka pasji i na pewno wiąże się z nimi wiele miłych wspomnień.

Po długich naradach jury konkursowe wybrało 3 miejsca oraz 1 wyróżnione zdjęcie.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Katarzyna Włodarczyk kl. 7A - Publiczna Szkoła Podstawowa w Mniszku
II miejsce Natalia Kocur kl. 7A - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sławnie
III miejsce Filip Biedroń kl. 8 - Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieniędzicach
Wyróżnienie Jakub Walkiewicz kl. 7A -Publiczna Szkoła Podstawowa w Mniszku

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Opracowała: Agnieszka Nasiadko