2 września 2024r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2024/2025, które zostało poprzedzone mszą świętą w tutejszym Kościele parafialnym.

Po mszy wszyscy: nauczyciele, rodzice i uczniowie przeszli na plac szkolny, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrała pani dyrektor Lidia Gomuła, która powitała wszystkich zebranych: nauczycieli, rodziców, pracowników obsługi oraz uczniów. W sposób szczególny przywitała wychowanków oddziału przedszkolnego, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury szkoły oraz nowych uczniów, którzy będą uczęszczać do naszej szkoły. Następnie podsumowała dotychczasowe prace remontowo - budowlane przeprowadzone w szkole w czasie wakacji. Wystąpienie swoje pani dyrektor zakończyła życzeniami. Wszystkim nauczycielom życzyła satysfakcji z wypełniania zadań edukacyjnych kształtujących umysły i serca młodych ludzi oraz wielu sukcesów zawodowych. Rodzicom życzyła owocnej współpracy ze szkołą i wielu radości wynikających z sukcesów szkolnych ich pociech. Uczniom zaś sukcesów w szkole, radości i zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Później pani wicedyrektor Beata Stanik przedstawiła wychowawców poszczególnych klas i zaprosiła uczniów na pierwsze powakacyjne spotkania z nauczycielami.

Opracowała Dorota Woźniak