25 XI 2020 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uroczystość zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami.

Adresatami byli uczniowie z klas 0A, 0B. Tematem przewodnim tegorocznego święta był PRZYJACIEL.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.

Wszystkie przyniesione misie były bardzo wyjątkowe, każdy był inny. Podczas całego dnia dzieciom towarzyszyły ich ulubione pluszaki. W każdym  oddziale dzieci tańczyły z misiami, śpiewały piosenki o misiach, słuchały wierszy, opowiadań o misiach, rysowały je. Wszyscy doskonale się bawili w towarzystwie swoich pluszowych przyjaciół.