Komisja konkursowa w składzie- pani dyrektor Lidia Gomuła - pani dyrektor Beata Stanik - pani Anna Bursa–nauczyciel muzyki -  pani Ewelina Niewola – przedstawiciel Rady Rodziców wysłuchała 15 piosenek o tematyce wiosennej. Uczestnicy prezentowali wysoki poziom artystyczny oraz byli pięknie poprzebierani w stroje zgodne z treścią piosenek. Po występach, w czasie obrad komisji konkursowej, młodzi artyści oraz publiczność zachęceni przez przedszkolaków, włączyli się do zabawy muzycznej przy dźwiękach utworu Antonio Vivaldiego „Wiosna”.

Laureatami konkursu zostali:

Amelia Fokt  z grupy 0a z piosenką „Promyk słońca", Kornelia Zagórska z grupy 0b z piosenką „Maszeruje wiosna”, Hanna Kapturska z klasy I z piosenką „Marzec kucharz”, Hanna Lipińska z klasy II z piosenką „Wiosna w ogródku”, Lena Mazurkiewicz z klasy III z piosenką „Maszeruje wiosna”.

Wyróżnienia otrzymali:

Tatiana Giezgała i Gabriela Sawicka z grupy 0a, Liliana Siara i Dawid Siara z grupy 0b, Oliwia Wachowicz i Zuzanna Adamkiewicz z klasy I, Kacper Seredyn i Alicja Adamus z klasy II, Marcin Defiński i Luiza Smagowska z klasy III.

Pani dyrektor Lidia Gomuła podziękowała młodym artystom  za udział  w konkursie, a następnie wszystkim uczestnikom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane  przez Dyrektora szkoły oraz Radę Rodziców.