W dniu 17 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Patryka – St. Patrick`s Day. Celem obchodów dnia patrona Irlandii było utrwalenie symboli związanych z Irlandią i dniem Św. Patryka, kształtowanie szacunku i tolerancji wobec innych kultur, wzbudzanie i umacnianie motywacji do nauki języka obcego oraz kształtowanie umiejętności wzajemnej rywalizacji. Aby uczcić ten dzień prawie wszyscy uczniowie  ubrali zielone elementy garderoby. Dzień ten obfitował w wiele atrakcji. Uczniowie oddziałów przedszkolnych 0A i 0B  ubrani w zielone opaski z kapeluszem Laprechauna robili sobie zdjęcia z samym Laprechaunem, natomiast uczniowie klas IV-VIII za pomocą kodów QR rozwiązywali quizy.

Wydarzenia z obchodów dnia św. Patryka uchwycono na licznych fotografiach, które stanowić będą cenną pamiątkę z życia szkoły.

Opiekunami akcji były panie Martyna Minda i Ewa Zjawińska