22 marca 2024 r. uczniowie z klasy czwartej w składzie: Aleksander Godziński, Adam Nadgrodkiewicz oraz Hanna Lipińska pod opieką pani Doroty Woźniak udali się do PSP nr 20 w Radomiu, gdzie został przeprowadzony konkurs matematyczny dla drużyn z klas czwartych szkół podstawowych "Matematyczny Dzień Wiosny" pod hasłem „Witajcie w naszej bajce”. W konkursie wzięło udział 19 szkół z Radomia i okolic. Uczniowie otrzymali do rozwiązania 5 kart pracy, z których można było uzyskać maksymalnie 50 pkt. Nasi uczniowie uzyskali 49 punków!!! Musieli jednak zawalczyć o zwycięstwo w dogrywce. Ostatecznie okazali się szybsi i bezbłędni podczas rozwiązywania dodatkowego zadania.

Gościem specjalnym wydarzenia była Pani Katarzyna Kalinowska - Zastępca Prezydenta Miasta Radomia, która pogratulowała zwycięstwa oraz wręczyła naszym uczniom nagrody.

Jesteśmy dumni z całej drużyny reprezentującej naszą szkołę w konkursie.

Gratulujemy!!!

Opracowała: Dorota Woźniak