Uczniowie klas 7a i 7b wzięli udział wprojekcie eTwinning "Harmony in Learning". Projekt był anglojęzyczny i miał charakter międzynarodowy. W projekcie wzięło udział 10 szkół z 5 różnych krajów: Polska, Turcja, Chorwacja, Rumunia, Słowacja.

Celem projektu było zachęcenie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez ciekawe formy pracy na zajęciach. Uczniowie rozwijali swoje kompetencje językowe korzystając z nowoczesnych technologii. Celem tego projektu było również doskonalenie wśród uczniów pracy w zespole, postawy otwartości i tolerancji oraz sprawienie, aby uczniowie poczuli się lepiej w środowisku szkolnym. Osiągnęliśmy to poprzez sztukę, naturę, muzykę, narzędzia 2.0.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących niektóre aktywności uczniów oraz do obejrzenia filmu promującego projekt.

Opracowała: Martyna Minda